.

.

Акварел сина мозаична плоштад бои корпа за перење, склопувачки правоаголен организатор, спречува за унисекс возрасни, тинејџери, момчиња, водоотпорни отпадоци за ?

Акварел сина мозаична плоштад бои корпа за перење, склопувачки правоаголен организатор, спречува за унисекс возрасни, тинејџери,

DEN 607.68

Износ
Залиха

Водоотпорен материјал : Оваа корпа за перење е изработена од 300 D Оксфордска ткаенина со ПВЦ материјал, кој има добар водоотпорен ефект и не е лесно да се извалка. Исто така, оваа корпа за складирање е многу лесна и лесна за носење кога патувате, одејќи долу. Голема големина : Големината на овој домашен организатор е 19.3x11.8x15.9 во, приближно 60 L. Голем и висок дизајн може да им помогне на вашиот дом, спална соба, бања поорганизирана. Одлична корпа за складирање за валкана облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Деца играчки, итн. Преносен и склопувачки дизајн : Нашата корпа има четири одвојливи шипки за поддршка и стабилни загради внатре, направете го да стои исправено. Двојниот дизајн против колапс обезбедува добар ефект на поддршка, не грижете се за тоа да пропадне! Дизајнот со преклопување со рачки со јаже од коноп, исто така, го олеснува и носењето. Мулти-намена : Оваа корпа за перење со голем капацитет може да се користи како корпа за многу намени, како што се складирање на облека, корпа за бебиња, складирање на деца за деца, складирање на производи за деца и складирање на производи за миленичиња, итн. Одлично за ставање на детска игротека за деца, играчка за деца, играчка за деца, играчка за деца, детска играчка, играчка за деца, детска играчка, играчка за деца, детска играчка, играчка за деца, детска играчка, играчка за деца, детска играчка, играчка за деца, детска играчка, детска играчка, детска игротека за деца, детска игротека за деца, детска играчка, играчка за деца, детска играчка, играчка за деца, детска играчка, играчка за детска соба, детска играчка, детска играчка, детска играчка, детска играчка, детска играчка, детска играчка, детска играчка, детска играчка, детска играчка, детска играчка, детска играчка, играчка за детска соба за деца, детска игра за деца, итн. Колеџ -дом, домашен агол, бања, спална соба, расадник. Декоративна шема : Различни обрасци се во согласност со естетиката на луѓе од различни возрасти, идеални за унисекс возрасни, деца, тинејџери девојки и момчиња. Симпатични, гроздобер, смешни и естетски обрасци се достапни во нашата продавница. Оваа убава корпа за перење не е само практична, туку и добар декор дома. Исто така одличен подарок за семејство, пријатели и колеги. Дали сè уште сте загрижени за нередот во собата, нема место да ставите валкана облека и нема место за чување на детските играчки? Нашата корпа за перење е одличен избор на одлики : склоплив дизајн : удобен за патување или складирање на домови. Лесно чувајте кога не се во употреба. Четирите одвојливи шипки за поддршка го олеснуваат пропаѓањето кога се во употреба. Совршена големина за складирање на многу облека, деца играчки, бебиња, книги и сл. Практично, но може да се користи како добар декор дома, бања, спална соба, итн. Лесно за инсталирање : Кога треба да го користите, треба само да ги вметнете шипките за поддршка во четирите агли на корпата за перење за да го поддржите лесно . Кога не се користи, само извадете ја шипката за поддршка, може лесно да се склопи и чува. Лесен за употреба и заштеда на простор. Ако ви се допаѓа, не пропуштајте го. Тоа ќе ви помогне да ја решите вашата неволја.

Карактеристики

Производи во категоријата