.

.

Лепички куки тешки куки за wallидови за бесење, шема на Божиќни цртани филмови, куки за куки за куки за куќи за кутии

Лепички куки тешки куки за wallидови за бесење, шема на Божиќни цртани филмови, куки за куки за куки за куќи за кутии

DEN 3.33

Износ
Залиха

Kookидни куки : Куки во затворен простор за висина, максималниот капацитет на оптоварување е 2 кг, лепило куки може да се користат за да се обесат работите на wallидот. Куки за бања : Може да се користи во бањата, може да се користи за да висат крпи, предмети за бања, објавени на wallидот на бањата, за да се олесни класификацијата на предметите. Куки за лепило : Големина : 22x10 cm/8.6x3,9 инчи, дебелина 1,2см/0,5 инчи, висина на кука : 1,1 инч/2,8 см. Куки куки : Можете да ја користите оваа кука за висечки кујнски предмети, кои можат да додадат боја во вашата кујна, да ја украсуваат вашата кујна, мебел. После продажба : Можете да ја користите оваа кука со доверба, ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време и ние ќе се справиме со тоа за вас. Kookидни куки : Куки во затворен простор за висина, максималниот капацитет на оптоварување е 2 кг, лепило куки може да се користат за да се обесат работите на wallидот. Куки за бања : Може да се користи во бањата, може да се користи за да висат крпи, предмети за бања, објавени на wallидот на бањата, за да се олесни класификацијата на предметите. Куки за лепило : Големина : 22x10 cm/8.6x3,9 инчи, дебелина 1,2см/0,5 инчи, висина на кука : 1,1 инч/2,8 см. Куки куки : Можете да ја користите оваа кука за висечки кујнски предмети, кои можат да додадат боја во вашата кујна, да ја украсуваат вашата кујна, мебел. После продажба : Можете да ја користите оваа кука со доверба, ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време и ние ќе се справиме со тоа за вас. Постојат многу теми за куки за wallидови, а има многу обрасци и отпечатоци. Можете да ја внесете мојата продавница за да пребарувате. Куките за бања се водоотпорни и можат да се користат во бањата за украсување на вашата бања. Куки за лепило се фиксираат на wallидот и можат да висат копчиња, торби, крпи, облека, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата