.

.

Gxfcuk Smart Watchband Ремен За Garmin Феникс 6 6X Pro 5X 5Plus 3HR 935Silicone Smartwatch Fenix6 Fenix5 Easyfit Зглоб 22/26mm Нараквица

Gxfcuk Smart Watchband Ремен За Garmin Феникс 6 6X Pro 5X 5Plus 3HR 935Silicone Smartwatch Fenix6 Fenix5 Easyfit Зглоб 22/26mm

DEN 0.67

Износ
Залиха

Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. ** Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики

Производи во категоријата