.

.

Велкода шеф состанок со кригла женски худи, смешно печатење на џемперите назад

Велкода шеф состанок со кригла женски худи, смешно печатење на џемперите назад

DEN 184.00

Износ
Залиха

80% памук, 20% полиестер. Бесплатно враќање на САД : Брзи нарачки испраќање, со бесплатно враќање од 365 дена - идеално за подарок. 100% гаранција за враќање на парите од Велкода. Тотално ќе го сакате или ќе ги вратите сите пари!. Табела со големина : Точно измерете ја качулката што ја сакате и споредувајте ги мерењата со нашата табела со големина. Одете по една големина нагоре, ако претпочитате лабаво вклопување. Удобно : Врска облека со врвен квалитет, дизајнирана и професионално отпечатена од тимот на Велкода!. Трајни : живописни бои графиките нема да избледат или излукаат по машината за перење. Измијте внатре-надвор. Материјал со највисок квалитет се грижеше за да се осигураме дека материјалот на оваа качулка е мек на тески, обезбедувајќи максимална удобност по долги периоди на абење. Мешавината на производство на ткаенини што се користи за производство е многу дише, а грбот на качулката ќе остане многу удобно миење на последователните. Hoodie Back е достапен во различни големини од S-2 XL : големина : ширина / должина : 49cm (19 ") / 64cm (25") m : 51cm (20 ") / 65cm (26") L : 54cm (21 ") / 67 см (26 ") xl : 56cm (22") / 68cm (27 ") 2xl : 59cm (23") / 70cm (27 ") Најновата технологија за печатење Овој тренд дизајн е отпечатен со најновата технологија за печатење, така што доаѓа со вибрантни бои и А. Трајно печатење што не згаснува или кора по многу миења. Може да бидете сигурни дека овој дизајн ќе ве натера да се истакнете од толпата!.

Карактеристики

Производи во категоријата