.

.

Целулит масажер- емикс тенок четка за четка за целулитска четка Тела масажер отстранувач на целулит со употреба на целулит крем

Целулит масажер- емикс тенок четка за четка за целулитска четка Тела масажер отстранувач на целулит со употреба на целулит крем

DEN 2.00

Износ
Залиха

Четка за масажер на целулит - Целулитната четка има специјално дизајнирана површина со нуклеарна површина за да ја стимулира и да ја подготви кожата. Може да го подобрите резултатот од употребата со употреба на целулит крем/мелење кафе/крем за ѓубре/маслиново масло/мешавина од есенцијално масло од грејпфрут. Анти -целулитски масажер - Овој масажерен целулит може да го намали целулитот со дневна употреба за да ја стимулира вашата кожа, дури и доброто отстранување на вишок течности за отстранување на вишок и да ги ослободи заробените токсини. Неверојатен отстранувач на целулит - со масирање на џебовите со маснотии.168 Глави за четки за масажа за намалување на вашиот целулит од секој агол. Материјал и боја- целулитниот масажер е изработен од пластика и гума, подобар од појасот на половината што го согорува маснотиите, ви овозможува да се чувствувате поудобно и лесен за држење во рака. Health Exerscise - работи најдобро во комбинација со здрава исхрана и многу вежбање. Четката за масажер со целулит со меки нуклеарни работи совршено во одводнување на течности и издишувајќи заробени токсини за да ја зголемите циркулацијата на крвта, додека ви нудат желби за кожа тон на изглед. Четка за масажер на целулит - Целулитната четка има специјално дизајнирана површина со нуклеарна површина за да ја стимулира и да ја подготви кожата. Може да го подобрите резултатот од употребата со употреба на целулит крем/мелење кафе/крем за ѓубре/маслиново масло/мешавина од есенцијално масло од грејпфрут. Анти -целулитски масажер - Овој масажерен целулит може да го намали целулитот со дневна употреба за да ја стимулира вашата кожа, дури и доброто отстранување на вишок течности за отстранување на вишок и да ги ослободи заробените токсини. Неверојатен отстранувач на целулит - со масирање на џебовите со маснотии.168 Глави за четки за масажа за намалување на вашиот целулит од секој агол. Материјал и боја- целулитниот масажер е изработен од пластика и гума, подобар од појасот на половината што го согорува маснотиите, ви овозможува да се чувствувате поудобно и лесен за држење во рака. Health Exerscise - работи најдобро во комбинација со здрава исхрана и многу вежбање. Четката за масажер со целулит со меки нуклеарни работи совршено во одводнување на течности и издишувајќи заробени токсини за да ја зголемите циркулацијата на крвта, додека ви нудат желби за кожа тон на изглед. Четка за отстранување масажер на целулит, ќе се ослободите од лошата кожа, заболувања и уморни мускули. Започнете го вашето патување до помазна, беспрекорна кожа денес! - Repair your Cellulite skin to reduce presence of unsightly fatty deposits - Re-activates cellular activity by mechanically stimulating your skin using a non-aggressive technique - Vigorous massage increases blood flow, remove toxins - Tightens, tones, restores and firms the appearance of your Употреба на кожата 1. Подгответе го телото со крем или масло од целулит 2. Задникот за масажа, бутовите или другите делови од телото во кружно движење 3. Не користете на сува кожа.

Карактеристики

Производи во категоријата